Duża sala. Dobre miejsce. Pyszne potrawy.

Naprawdę dobre miejsce, na
organizację wesela.

Massa praesent sit suspendisse ac volutpat amet. Commodo elit at non neque ullamcorper id.

Odkryj piękno wesela

W hotelu-restauracji ”ALMA” dołożymy wszelkich starań, aby Państwa wesele było niezapomniane, a dzięki naszym usługom odbyło się zgodnie z Państwa marzeniami.

IMG_8073_cmp
Poczuj kolor

Wielopoziomowy, podświetlany sufit, kolorowa podłoga LED, a także mnóstwo innych, nowoczesnych efektów świetlnych.

Alma_010_cmp
Ogromną przestrzeń

Dzięki udanej modernizacji naszej sali, jesteśmy w stanie pomieścić aż do 350 osób. To ogromna liczba, która na prawdę robi wrażenie!

almastrona-v1- (11)
I zrelaksuj się! Wkońcu to Twój dzień!

Zajmiemy się wszystkim, czym potrzeba, abyś zapamiętał ten dzień na zawsze!

Własnoręczne

Nieziemskie potrawy

Przyrządzane przez naszych szefów kuchni dania idealnie wpasują się w podniebienia państwa gości.

Wesele w Alma

Stale doskonalimy swoje umiejętności oraz rozszerzamy naszą ofertę wychodząc naprzeciw wszelkim wymaganiom rynku i jego dynamicznym zmianom. Przyjęcia weselne, bankiety i imprezy okolicznościowe organizujemy w przestronnych, eleganckich pomieszczeniach wyposażonych w nowoczesny system wentylacyjno-klimatyzacyjny spełniający wszelkie wymagania w zapewnieniu odpowiedniej czystości i temperatury powietrza na salach bankietowych, w których pomieścić możemy do 350 osób.

Dla Państwa młodych oraz dla gości weselnych przygotowaliśmy miejsca noclegowe w pokojach z łazienkami, TV i dostęp do internetu WI-FI. Ponadto, podczas uroczystości weselnych możemy zaoferować; fontanny z czekoladą, stół wiejski, drink bar, pokazy pirotechniczne, pokazy fireshow, opiekę nad dziećmi, sushi bar, stół rybny, stół garmażeryjny, pieczone prosię bądź płonące.

Będziemy zaszczyceni mogąc gościć Państwa u nas. 

Z przyjemnością pomożemy Państwu w rozplanowaniu sal tak, aby spełniały one Panstwa oczekiwania i wymagania.   Restauracja nasza serwuje doskonałą kuchnię polską  i europejską, ale pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony, z przyjemnością przygotujemy również skomponowane przez Państwa menu.

Biorąc odpowiedzialność za to, że ma to być ślub Państwa marzeń bez dodatkowych opłat oferujemy serwetki, pokrowce na krzesła, szarfy itp.

Rezerwacje / informacje

Jeśli chciałbyś zarezerwować u nas dokładny termin na swoją uroczystość, lub jeśli masz jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu.

Rezerwacje telefoniczne