KUCHNIA POLSKA

Doświadczeni kucharze,
pyszne potrawy.

Masz ochotę na obiad? Być może potrzebujesz cateringu?
Pomożemy!

Restauracja ALMA

Serdecznie zapraszamy do reastauracji “ALMA”. Oferujemy potrawy, które są doskonałym połączeniem regionalnych i polskich smaków.

almastrona-v1- (18)
Autorski klimat

Dokładamy wszelkich starań, aby szczególny klimat wnętrz oraz tradycyjna polska gościnność sprawiły, że czas spędzony u nas pozostanie na długo w Państwa wspomnieniach i będzie zachęcał do kolejnych wizyt.

almastrona-v1- (6)
Nasze specjały

Oprócz dań zakosztują Państwo w lubelskich trunkach oraz innych alkoholach.

Smak

Unikalne smaki w naszej restauracji mogą sprawić, że zajrzysz tu częściej niż raz!

PROFESJONALNY

Catering

Oferujemy również usługi cateringowe, które prowadzone są  z wielką starannością, punktualnością i dbałością o każdego klienta.

Rezerwacje / informacje

Chcesz zarezerwować stolik? Masz wątpliwości?
Zapraszamy do kontaktu!

Rezerwacje telefoniczne

Wesele w Alma

Stale doskonalimy swoje umiejętności oraz rozszerzamy naszą ofertę wychodząc naprzeciw wszelkim wymaganiom rynku i jego dynamicznym zmianom. Przyjęcia weselne, bankiety i imprezy okolicznościowe organizujemy w przestronnych, eleganckich pomieszczeniach wyposażonych w nowoczesny system wentylacyjno-klimatyzacyjny spełniający wszelkie wymagania w zapewnieniu odpowiedniej czystości i temperatury powietrza na salach bankietowych, w których pomieścić możemy do 350 osób.

Dla Państwa młodych oraz dla gości weselnych przygotowaliśmy miejsca noclegowe w pokojach z łazienkami, TV i dostęp do internetu WI-FI. Ponadto, podczas uroczystości weselnych możemy zaoferować; fontanny z czekoladą, stół wiejski, drink bar, pokazy pirotechniczne, pokazy fireshow, opiekę nad dziećmi, sushi bar, stół rybny, stół garmażeryjny, pieczone prosię bądź płonące.

Będziemy zaszczyceni mogąc gościć Państwa u nas. 

Z przyjemnością pomożemy Państwu w rozplanowaniu sal tak, aby spełniały one Panstwa oczekiwania i wymagania.   Restauracja nasza serwuje doskonałą kuchnię polską  i europejską, ale pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony, z przyjemnością przygotujemy również skomponowane przez Państwa menu.

Biorąc odpowiedzialność za to, że ma to być ślub Państwa marzeń bez dodatkowych opłat oferujemy serwetki, pokrowce na krzesła, szarfy itp.