Dom weselny

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu.

     W Domu Weselnym ”ALMA” dołożymy wszelkich starań, aby Państwa wesele było niezapomniane, a dzięki naszym usługom odbyło się zgodnie z Państwa marzeniami.
     Stale doskonalimy swoje umiejętności oraz rozszerzamy naszą ofertę wychodząc naprzeciw wszelkim wymaganiom rynku i jego dynamicznym zmianom. Przyjęcia weselne, bankiety i imprezy okolicznościowe organizujemy w przestronnych, eleganckich pomieszczeniach wyposażonych w nowoczesny system wentylacyjno-klimatyzacyjny spełniający wszelkie wymagania w zapewnieniu odpowiedniej czystości i temperatury powietrza na salach bankietowych, w których pomieścić możemy do 350 osób.
     Z przyjemnością pomożemy Państwu w rozplanowaniu sal tak, aby spełniały one Państwa oczekiwania i wymagania. Restauracja nasza serwuje doskonałą kuchnię polską  i europejską, ale pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony. Z przyjemnością przygotujemy również skomponowane przez Państwa menu.
     Biorąc odpowiedzialność za to, że ma to być ślub Państwa marzeń bez dodatkowych opłat oferujemy serwetki, pokrowce na krzesła, szarfy itp.
     Dla Państwa młodych oraz dla gości weselnych przygotowaliśmy miejsca noclegowe w klimatyzowanych pokojach z łazienkami, TV i dostęp do internetu WI-FI. Ponadto, podczas uroczystości weselnych możemy zaoferować: fontanny z czekoladą, stół wiejski, drink bar, pokazy pirotechniczne, pokazy fireshow, opiekę nad dziećmi, sushi bar, stół rybny, stół garmażeryjny, pieczone prosię (również płonące).
     Mamy nadzieję, że nasza strona ułatwi Państwu podjęcie decyzji o organizacji najważniejszego wydarzenia w życiu, jakim jest wesele i zachęci Państwa, aby uczynić ten dzień wyjątkowym  i niezapomnianym.

Będziemy zaszczyceni mogąc gościć Państwa u nas. 

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki GALERIA, gdzie obejrzą Państwo zdjęcia z organizowanych przez nas wyjątkowych przyjęć.

Po więcej i bardziej szczegółowych informacji zapraszamy pod nr tel.  506-140-804, 509-549-137 lub do odwiedzenia nas osobiście.